hotel sheraton

hotel sheraton

DRIVE bazuje na sukcesie swoich wcześniejszych dwóch książek konstrukcyjnych pojazdu, uruchomcie silniki i wzlotu. Wyposażony w cztery rozdziały, z których każdy reprezentuje inny motyw estetyczny, lotniczy, wojskowy, Pro Sport i ratownictwa, koncepcyjne samochody sportowe duże platformy i od konstrukcji pojazdów -road są pięknie reprezentowane przez szkice mediów tradycyjnych i cyfrowych, a domy-balik.pl tynk.

Autor: Scott Robertson

9. Jak ilustrują i Design Concept Cars

hotel sheraton

Początkujący znajdą łatwe do naśladowania wprowadzenie do tematu, podczas gdy bardziej doświadczeni projektanci mogą znaleźć nowe inspiracje, czytając o procesie workflow autora. Bardzo interesująca książka dla każdego, kto kocha rysunek i renderowania samochody.

Autor: Adrian Dewey

hotel sheraton

10. Uruchomić silniki: Szkice, zewnętrzna strona samochodu Wizualizacje z kolekcji Drawthrough (Szkice Air Vehicle)

Uruchomić silniki kompiluje prace z przepastnych archiwach Scotta Robertsona rysunków pojazdu naziemnego i renderingi i oferuje następujące rozdziały: Samochody, rowery, Snowcraft Mechanimals i wybrane prace z projektu koncepcyjnego pojazdów do gier wideo dowódcą polowym i Spy Hunter 2. Samochody rozdział zawiera około połowy tej książki i posiada oryginalne wzory zarówno futurystyczne i retrospektywnych.

Autor: Scott Robertson

– autor artykułu