hotel zawiercie

hotel zawiercie

Top 10 samochodów rysowania dla początkujących artystów

1. Jak rysować samochodów jak Pro, 2nd Edition

W tej długo oczekiwanej kontynuacji przygotowań do bestsellerowej pierwszej edycji Jak rysować samochodów jak pro, znanego projektanta samochodów Thom Taylor wraca do deski kreślarskiej, aby zaktualizować swojej klasycznej ze wszystkimi nowymi ilustracjami i rozszerzyć na takie tematy jak korzystanie z komputerów w projektowaniu dzisiaj. Taylor zaczyna się od porad na temat wyboru odpowiednich narzędzi i urządzeń, a następnie przenosi się do perspektywy i proporcji, szkicowania i cartooning, różne media, a światło, cień, refleksji, kolor, a nawet wnętrza. Napisany, aby pomóc entuzjastów na wszystkich poziomach artystycznych, jego książka jest także ponad 200 przykładów z wielu dzisiejszych najlepszych artystów w dziedzinie motoryzacji. Aktualizowane w celu uwzględnienia skomputeryzowane techniki rysunku.

Autor: Thom Taylor

2. Jak narysować Samochody Szybka i łatwa

hotel zawiercie

Jak narysować Samochody Szybkie i łatwe jest 134 strony przypomnienie rysunek samochód pobrania w formacie e-book, tłoczne od deski do deski z wszystkich wskazówek i technik znanych dotychczas jedynie garstka zawodowych projektantów. Program ten zawiera wszystkie informacje jakie kiedykolwiek potrzeba, aby szybko wyciągnąć doskonałe patrząc samochody i łatwo, że zadziwi znajomych.

Autor: Tim Rugendyke

3. Jak projektować samochody jak profesjonalista

Ta książka opisuje projekt samochodu i pracy technologii oczami najbardziej utalentowanych i wpływowych projektantów samochodów na świecie. Wywiady daje głębokie zrozumienie, dlaczego widzimy to, co widzimy na drogach świata. Autor Tony Lewin był cenionym redaktor czasopisma na arenie międzynarodowej tak długo, że niektóre z najlepszych młodych pistoletów ujawniających wszystko w tej książce były wiszące na jego słowach zaledwie kilka lat temu.

– autor artykułu