hotele atrakcje

hotele atrakcje

Ponieważ Hot Wheels ™ samochody odlewu są wzorowane obu pojazdów realnych i fantastycznych, techniki i zainteresowanie czytelników, jest taka sama jak dla miłośników prawdziwych samochodów. Oficjalnie licencjonowany przez Mattel.

Autor: Scott Robertson

6. H-punkt: Podstawy projektowania samochodów Opakowania

Ostatecznym podręcznik dla projektantów i inżynierów samochodowych samochodowych! H-Point został napisany przez pioniera trakcie architektury pojazdu w Art Center College of Design, Stuart Macey wraz z Dyrektorem Advanced Mobility Research, Geoff Wardle. Obecnie wykorzystywany jako jałmużna edukacyjnego dla studentów wzornictwa transportowe w Art Center, będzie teraz dostępny dla ambitnych twórców samochodu wszędzie, jasno organizację normy w zakresie pakowania, które odnoszą się do samochodu i projektowania samochodów ciężarowych; wraz z wyjaśnieniami wnikliwe graficznych, ta książka demystifies proces projektowania samochodów i pozwala projektantom dostęp do wybitnych kariery wartości wiedzy.

Autor: Stuart Macey

hotele atrakcje

7. Jak projektować samochody jak profesjonalista

Ten kompleksowy nowa edycja Jak projektować samochody jak Pro zapewnia dogłębnie w nowoczesnym wzornictwie motoryzacyjnym. Wywiady z czołowych projektantów samochodowych od Forda, BMW, GM Jaguar, Nissan i innych, analizy trendów obecnych i dawnych, badania poszczególnych modeli i koncepcji, i wiele więcej łączy, aby odsłonić fascynującą mieszankę sztuki i nauki, że idzie do tworzenia samochodów. Ta książka jest must-have dla zawodowych projektantów, jak i dla miłośników motoryzacji.

Autor: Tony Lewin

8. DRIVE: szkice pojazdów i wizualizacje

DRIVE charakteryzuje się bardzo najnowsze wzory pojazdów Scott Robertson, przeznaczone do przestrzeni gier wideo przekazywanych przez umiejętnie rysowane szkice i wizualizacje.

– autor artykułu