jaki hotel dominikana

jaki hotel dominikana

Mała punktowych Harvey Comics Superstar

Bobas

jaki hotel dominikana

Harvey komiksu kreskówki mała kropka (Dot Polka była jej „prawdziwe” imię) była małą dziewczynką z umysłu jednego toru obsesją kropek, plam i okrągłych przedmiotów większości dowolnego typu. Po raz pierwszy pojawiła się w numerze wrzesień 1949 Sad Sack Harveya (komiks o niepowodzenia armii prywatnych) jako element zapasowy.szkoła jazdy gdynia Początkowo nie miała obsesję na punkcie kropek i został sporządzony w innym stylu. Bohater kreskówki stał się popularny w 1953 roku została wyróżniona w swoim komiksie, mała kropka. Styl rysunku został zmieniony, aby dopasować „Harvey” styl i dostała jej obsesją jeden utwór z kropkami.

Przeprojektowany charakter został nieco ograniczony – fabuła prawie każdy Kwestia dotyczyła obsesji mała kropka w kropki (i czegokolwiek podobnego do kropkami). Komiks został zaprojektowany dla młodszych dzieci, więc ograniczone Działki zostały zrównoważone przez kolorowe możliwości wszystkich różnych sposobów, że kropki mogłyby zostać włączone do historii (i oczywiście sztuki).

jaki hotel dominikana

Ciocie i wujkowie

Jednym z innych reoccurring tematów, które dały komiks nieco większą zmienność było pojawienie się różnych ciotek i wujków z własnymi dziwnych obsesji. Te krewni zazwyczaj pojawiają się tylko w swoim komiksie raz, ale nie dodać trochę zmienności na „Dot” tematu. Wyjątkiem od tej zasady jest Dot Wujek Barnes, wynalazcą. Ostatecznie przygody mała kropka jest z ciotek i wujków stał się popularny na tyle, że komiks spinoff, wujkowie małą kropkę i Ciotki została opublikowana w 1961 roku i prowadził przez trzynaście lat. Mała kropka pojawiła się także w Harvey Odsłon Richie Rich koleżanki i różnych komiksów wypoczynkowych.

jaki hotel dominikana

Mała kropka Znajomi

Wiele z małą kropkę przyjaciół pojawił się w jej komiksów ostatnich latach. Dwa z najbardziej znanych należą Mała Lotta i Richie Rich.

– autor artykułu