jaki hotel dla dzieci na wyspach kanaryjskich

jaki hotel dla dzieci na wyspach kanaryjskich

Better Business Bureau; Czy warto kolejny wygląd

Better Business Bureau Praktyki Nielegalna sprzedaż

Masz jakieś inne małe firmy miały problem z BBB i tam praktyk handlowych? Mamy już od jakiegoś czasu. Nasi franczyzobiorcy, (nasza firma jest mobilna myjnia firma franczyzowa) są zobowiązani dołączyć do lokalnych izb handlowych w ramach swojej serii, gdy taki istnieje w ich wyłącznym terytorium. Ale tak szybko, jak robią BBB nazywa się i mówi;

jaki hotel dla dzieci na wyspach kanaryjskich

„Mamy coraz wiele rozmów na temat swojej służby, ale nie wiem, co powiedzieć tym klientom, którzy pytali o ciebie z BBB?” Potem skok toczy się dalej … za około 300 dolarów plus dolarów będziesz otrzymywać ….

Nasi franczyzobiorcy dołączyć do komory przed rozpoczęciem swojej działalności, podczas gdy ich telefony ciężarowe usług myjni są budowane na poznanie społeczności będą obsługujących. Inver umiejętnie będą one uzyskać połączenie z BBB z nowego katalogu członka z Izby Handlowej, zanim jakakolwiek reklama wychodzi, więc w rzeczywistości nikt nigdy nie nazwał BBB w ogóle. To stało się z naszymi franczyzobiorcami w Carson City, NV; Palm Desert, CA; Agoura Hills, Kalifornia; Ventura, Kalifornia; Sacramento, CA i Houston, TX. Zdaję sobie sprawę, że jest to „oszustwa telemarketing” i jestem zaniepokojony. Powiedziano mi, że wiele z tych 128 BBBs całym kraju płacą sprzedawców albo całość lub część prowizji. Więc może jest to problem indywidualny, jednak ich sprzedaż ludzie zrobili tego. Ja osobiście miałem zdarzyć się pięć razy do mnie jak franczyzobiorców zarejestrowany w Izbie Handlowej w różnych miastach i nie mają jeszcze telefonów, więc zadzwonił do mnie korporacyjnych. Jako franczyzodawca jestem odpowiedzialny za jakiekolwiek verbiage każdej osoby sprzedaży danym okresie sprzedaży, nie powinno BBB również odpowiedzialny za te kłamstwa?

– autor artykułu