jaki hotel dla dzieci w bulgarii

jaki hotel dla dzieci w bulgarii

To było $ 465 dolarów dołączyć, i nazwali i zadzwonił i wezwał. Odmówiłem, ponieważ nie widzę sensu. „

Otrzymaliśmy to z Albuquerque, NM od właściciela małej firmy motoryzacyjnej, który chciał jej firma mężowie pozostać anonimowy; „Stało się tu na 6 miesięcy, sama speil, Zostaliśmy uzyskiwanie połączeń dla biznesu itp Wreszcie powiedziałem im, że nie jestem zainteresowany i zatrzymać telefonicznie lub nazwałbym Santa Fe i rozmawiać z prokuratorem. Susie”

Otrzymałem ten e-mail od jednego z naszych franczyzobiorców;

jaki hotel dla dzieci w bulgarii

„BBB wezwał nas, a nawet po ich mówiąc byłem zbyt zajęty, aby umówić się na spotkanie (po kilku połączeń), ale spadła w kiedy nie było w domu i powiedział Gino ja umówiłem. Nieprawda. Co się z nimi powiedziałem im, że byli zbyt nowe dołączyć jeszcze musieliśmy oglądać nasze przepływy pieniężne. Co z nimi? „

Franczyzobiorcy przyjścia na rynek i / lub został zwolniony trzeba uważać każdy grosz ich wydania, jeżeli BBB używa taktyki energiczne, a następnie są one ze szkodą dla sukcesu nowego franczyzobiorcy, który jest w budżecie, aby ich firmy będzie. Potem pojawi się na osobistym zamieszkania bez powołania? Ludzie sprzedaży są tak agresywne i nękali małych przedsiębiorstw. Co się stało z prywatnością? Czy BBB uciekania się do nowej taktyki po ostatnich Prawo telemarketing stało się skuteczne? BBB został poinformowany przez naszego franczyzy, że nie są zainteresowani po kilku połączeń, dzięki czemu pojawiają się w ich domu? Przykro mi, ale nie jest to pchania to trochę, ogólne nękanie? Jeszcze nikt nie będzie egzekwować te problemy.

jaki hotel dla dzieci w bulgarii

Jeśli jakakolwiek inna osoba Small Business Chamber of Commerce, biura SBA, SBDC lub franczyzodawcy mają ten problem, to na pewno chciałbym wiedzieć. Tak jesteśmy zajęci też, ale to nie znaczy, możemy pozwolić tej niesprawiedliwości, aby kontynuować.Jest to niedopuszczalne zachowanie i BBB należy disgorged tych nieuczciwie zyski. Te pieniądze powinny być prawnie wrócił do przedsiębiorstw i FTC nie powinien dostać ani grosza, ponieważ są w zmowie z BBB i pozwalając to trwać przez całe lata. FTC i BBB powinien przestać rzucać kamieniami w franczyzodawców i ich członków zespołu franczyzobiorcy.

„Lance Winslow” – Online Think Tank Forum Forum. Jeśli myśli innowacyjnych i unikalnych perspektyw, przyjdź myśleć Lance; www.WorldThinkTank.net/. Lance jest online pisarz na emeryturze.

www.wyroby-kute.pl/26-balustrady-kute
– autor artykułu