jaki hotel z aquaparkiem w turcji

jaki hotel z aquaparkiem w turcji Większość franczyzodawców wielu franczyzobiorców, które są członkami BBB; to kosztuje franczyzobiorców każdego roku i wcina się w zyskach jednostek franczyzowych. Włożyliśmy tę linię tekstu w naszej umowie franczyzowej:

5.1You nie może przyłączyć się do Better Business Bureau jako członek biznesu w ramach tego franczyzowej z nami.

Jestem bardzo poważnie podchodzi do tej kwestii, które zostały okłamał przez przedstawicieli BBB w ciągu ostatnich pięciu lat, a dziś, gdy zadzwoniłem aby sprawdzić, czy wszystko się zmieniło. I został zawieszony przez BBB w Waszyngtonu gdy zadzwoniłem w celu omówienia tej kwestii . FTC nie będzie nic zrobić z obawy przed utratą partnera. Jeśli FTC nie będzie patrzeć na to, dlaczego potrzebujemy FTC lub BBB?

Otrzymałem kilka wiadomości od zainteresowanych ludzi biznesu, na przykład, Bob pisze: „To naprawdę ciekawe, nie jest to jeden rząd biurokracja jest za pomocą co?

jest „niby” za podmiot wolnorynkowa zrobić brudną robotę, że

jaki hotel z aquaparkiem w turcji

sami nie mają poparcie Konstytucyjnego zrobić w pierwszej kolejności.

Następnie, nie trzymając się odpowiedzialni za jego BBB oszukańczych praktyk, to

Zasadniczo mówiąc do nich: „jesteś Agencja brat rządu – jeden z nas -,

swobodę terroryzowania kimkolwiek chcesz „.” Zawsze myślałem, że BBB był w zasadzie prywatna organizacja, która służyła jako watchdog, z przynależności do firm, które mogłyby własny policji. Najwyraźniej myliłem. „

Jest to ogólnopolski problem nie tylko kilku sprzedawców Rouge w jednej części kraju lub jednego z BBBs 128 lokalizacjach. W Atlancie Pan Lee pisze: „Nie chodzi tylko o franchising …. Dostajemy rozmowy w naszych sklepach firmowych w Atlancie, Nowym Jorku, Chicago i Birmingham z dokładnym boisko same sprzedaży” bla bla … byliśmy coraz dużo rozmów o swojej firmie od potencjalnych klientów, a my nie wiemy, co im powiedzieć, ponieważ nie jesteś na liście z nami .. „” wydaje się, że całkowita oszustwa.

– autor artykułu