hotel gorzelanny cennik

hotel gorzelanny cennik

Kontroluje Hotel energii, które sprzyjają efektywności kosztowej

Przemysł gościnności ma do czynienia z naglącym wyzwaniem: zapewnienie swoim gościom maksymalnego komfortu przy jednoczesnym zachowaniu efektywności energetycznej. Chociaż pozornie trudne, najnowsze innowacje w hotelowych kontroli energii stało się to możliwe.

Wyższe zużycie energii oznaczałaby niższą linię dolną, a nie wspominając, większą emisję dwutlenku węgla. Biorąc pod uwagę te niedogodności, system zarządzania energią, który zarządza kontroli energii dla pomieszczeń nieruchomości byłby inwestycją.

W systemie opartym na klucz karty, goście mogą wprowadzić swój klucz kartę do czytnika swojego pokoju, aby móc kontrolować zużycie oświetlenia, telewizji i energii HVAC. System ten umożliwia gościom łatwe Wyłącz światła i telewizji, podczas ustawiania temperatury HVAC powrotem do trybu na „oszczędności energii”, gdy opuszczają, ograniczenie marnotrawstwa energii.

Niektóre systemy zarządzania energią umożliwiają personel recepcji i inżynierii hotel jest zdalne monitorowanie i sterowanie oświetleniem i temperaturą w każdym pokoju. To nie tylko pomaga hotelarze osiągnąć efektywność energetyczną, ale również pozwala im wstępnie ustawić oświetlenie i temperaturę w pomieszczeniach zgodnie z zaleceniami gości przed ich przybyciem, dodając dalsze wartości i wzbogaca doświadczenie jako gość.

Doskonałe systemy jakości oferują hotelarze najbardziej opłacalnych rozwiązań, zapewniając aż 30 do 50 procent oszczędności na energii i szybki zwrot z inwestycji. Wychodząc poza aspektem działalności kontrolnej hotelu energetycznych, hotelarze mogą uznać to inwestycja w środowisku, jak również. Im mniej energii palą, tym bardziej znaczące ich wkład w zachowanie Matki Natury.

Resource Box:

Evolve Sterowanie Gości specjalizuje się w dostarczaniu cięcia kontrole hotelu krawędź energii, aby pomóc branży hotelarskiej osiągnąć efektywność energetyczną. Kontrolery draperia i czujniki drzwi, między innymi, są zaufane przez uznanych hoteli w całym kraju. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź EGuestControls.com lub zadzwoń (800) 233-4454.

– autor artykułu