hotel skalny

hotel skalny

Turystyka i hotelarstwo Przedstawiciele Say No do planowanych podatku Bed

Aktualne planuje wprowadzenie # 147; B podatkowa # 148; zostały ostro skrytykowane przez branży hotelarskiej i turystycznej. Plan jest proponowany jako część krajowej ocenie podatkowej rządu lokalnego funduszy rządowych i chciałbym zobaczyć 10% dopłaty podatku są pobierane za noc na szczycie istniejącego już 17,5% VAT.sprzedamkosztyvat

Plan wynika z raportu w ubiegłym roku Stowarzyszenie rządu londyńskiego, który reprezentuje 32 dzielnic, które opisano podatku jako „idealnego moll podatku, ponieważ odnosi się do grupy, która ustanawia jasne koszty na władze, ale które obecnie przyczynia się nic bezpośrednio do tych kosztów „.

Obecne propozycje, jak stoją, może podnieść koszt krótkiej przerwie w Wielkiej Brytanii aż do £100 do przeciętnej rodziny. Podczas gdy Wielka Brytania jest już w całej Europie, ustępując jedynie Danii nasilenia jego poziomach opodatkowania w zakresie turystyki , nowo proponowany podatek umieścić Brytanii stanowczo powyżej Duńczyków co czyni go najwyższym opodatkowany miejsce na wakacje w UE, prawie trzy razy Europejskiej średni.

hotel skalny

Pomysł, który jest obecnie rozpatrywany przez Sir Michael Lyons, który ma za zadanie dokonanie przeglądu planów finansowania samorządu przyszłego jednak Liberalni Demokraci ostrzegają, że wprowadzenie takiego posunięcia może być „katastrofalne” dla całego £12 mld UK sektor turystyczny.

Liberalno-Demokratyczna kultura rzecznik Don Foster powiedział BBC: „Kiedy myślisz, że VAT od działalności związanej z turystyką w tym kraju wynosi 17,5 procent, podczas gdy w pozostałej części Europy, to jest 8,5 procent, aw krajach takich jak Francja 5,5 procent, to turyści korzystają z usług, ale z pewnością są już płaci za nich. „

Branżowe wydawca Żywieniowiec i Hotelkeeper zostały połączone przez hotel UK wielkim hitter Travelodge, wraz z brytyjskim Hospitality Association (BHA) i Turystyka Alliance (grupa zrzeszająca 45 stowarzyszeń branżowych), formalnie lobbować przeciwko planom.

– autor artykułu