jaki hotel dla rodzin z dziecmi grecja

jaki hotel dla rodzin z dziecmi grecja I powiedziano mi też dzisiaj przez tę osobę sprzedaży w Los Angeles, że 9 na 10 połączenia wchodzące w BBB byli konsumenci szukają odniesień do firm na usługi lub produkty. Jest to również przesadą i fałsz (lic). Jeśli zadzwonisz żadnego BBB automatyczna sekretarka zazwyczaj stwierdza; „Jeśli chcesz, aby prasę reklamacyjnego 1 …” Nie ma żadnej wzmianki o uzyskanie odniesienia i na pewno kilka połączeń przychodzących spowodować nowych klientów dla swoich członków biznesowych. Jedną z korzyści, które otrzymujesz jest natychmiastowy wiarygodność od konsumenta, ale organizacja wydawania pieczęć aprobaty brakuje wiarygodności i etyki na jego rękę.

Również niepokojące jest to, że nawet jeśli dołączyć do BBB i pojawiają się w książce telefonicznej BBB, które produkują na niektórych rynkach, jeśli jesteś haniebny jesteś jeszcze w druku przez pozostałą część roku. I dlatego mamy BBB promowanie haniebny firm, bo aż 12 miesięcy. Jeśli ktoś złoży skargę przeciwko firmie, czy prawdziwe czy urojone (próbuje dostać darmowe rzeczy) należy rozliczyć wspomnianą skargę można odnowić, po raz kolejny wymuszenie.

jaki hotel dla rodzin z dziecmi grecja

Czuję te techniki sprzedaży są oszukańcze i haniebny. Jestem również zaniepokojony z „Boomerang” technik zamykających kiedy BBB sprzedawca otrzyma negatywną odpowiedź do przyłączenia. „Nie będziemy w stanie powiedzieć ludziom, którzy nazywają nas, że jesteś godny zaufania firmy.” Co oznacza, że ??konsument będzie zakładać coś przeciwnego, że jesteś haniebny wybierz profesjonalne usługi pogrzebowe firma. To samo w sobie może być dobre dla sprzedaży BBB, ale jest to metoda wymuszenia. Słyszałem tę technikę wymuszenia siebie wiele razy i sformułować wiele różnych sposobów, wszystko prowadzi do tej samej taktyki. Zadawanie małych firm do stołu ponad $ 300 dolarów Plus jest niepotrzebne i będą otrzymywać niewielkie lub wręcz żadne korzyści dla ich członkostwa BBB.

– autor artykułu