rezerwacja imprezy turystycznej

rezerwacja imprezy turystycznej Napięcia były szczególnie napięte w okresie czasu, w którym Sue Storm opracowanej zakochanej w dawnym wrogiem Sub-Mariner, co Reed Richards zazdrosny.

Pomimo napięć, Fantastic Four zawsze udało się naprawić sami. Reed i Sue żonaty i miał dwoje dzieci razem. Mimo, super-crossover wydarzeniem Marvel Civil War groził złamania Fantastic Four stałe. Po udziału męża w klonowania Thor, Sue Storm opuścił grupę i jej brat, a następnie, do przyłączenia się do ruchu anty-Superhero Registration, że Reed był przeciw. Ben Grimm chciał wziąć ze stron w wojnie , która podzieliła jego rodzinę. Znamienne, Sue pożegnanie uwaga Reed niech wiedzą, jak złość była z nim, ale również zakończyło się przypomnieniem, że kochała go i zarzut do „należy rozwiązać ten problem.”

Po wojnie domowej, jednak Reed i Sue zostały połączone, a ich rodziny rozpoczął się proces gojenia. Choć historia mówi, że prawdopodobnie będzie w przyszłości kłótnie, to także dobry zakład, że Fantastic Four będzie ciągnąć choć nich i pozostać w całości.

Olejki wątków:

~ Prowadzony przez Johna Byrne

~ Galaktyczny Trilogy

rezerwacja imprezy turystycznej

~ Fantastic Four # 1

~ Fantastic Four # 4.

~ Fantastic Four # 5

~ Civil War

~ Onslaught i Heroes Reborn

– autor artykułu