Historia

Historia

Miejscowość wypoczynkowa, w której znajduje się nasz hotel jest znaną miejscowością wypoczynkową w sercu Mazur.Historia Znajduje się tutaj jezioro bezpośrednio przy hotelu oraz kilka innych w niedalekiej odległości. Nasz hotel został zbudowany piętnaście lat temu i od tego czasu przeszedł dwa gruntowne remonty.Historia Stopniowo dodawane były też atrakcje typu miejsce ogniskowe czy plac zabaw dla dzieci ciągle uzupełniany o nowe zabawki i atrakcje.odzież kibicowska

Od początku istnienia hotelu jest dostępna prywatna plaża i zejście na nią. Przez te kilkanaście lat hotel znacznie rozrósł się, jednocześnie stale powiększając swoją ekipę.

Historia

Aktualnie pracuje tutaj około 30 osób łącznie z obsługą restauracji, która mieści się zaraz przy hotelu. Hotel ciągle zyskuje nowych gości , przyjeżdżają tu ludzie z całego świata a także krajowe sławy.

Historia

Nasz hotel cieszy się dobrą opinią i zbiera dużo nagród i certyfikatów. Zapraszamy do zapoznania się z zakładką o atrakcjach dostępnych na terenie naszego hotelu.

– autor artykułu