rezerwacje bez karty kredytowej

rezerwacje bez karty kredytowej

Fantastyczna Czwórka

Utworzony w 1961 roku rywalizować Justice League of America, Fantastic Four wokół przygodach genialnego Reed Richards, jego narzeczonyé Sue Storm, jej brat Johnny, a feralnego misja kosmiczna znajomemu Ben Grimm. W wyniku ich wpływ promieniowania kosmicznego, cztery zaczął rozwijać nowe uprawnienia. Reed może rozciągać się i zaczął nazywać się Pan Fantastic; Sue może okazać niewidoczne i dlatego nazywa się pierwszy Niewidzialna Dziewczyna następnie Kobieta w ukryciu; Zdolność Johnny’ego obrócić swoje ciało w płomieniach dał początek nazwie Human Torch; Ben Grimm został przekształcony mamuta o stworzeniu rockowej o nazwie rzeczy.

złoczyńcy Fantastic Four obejmowały Golden Age dobry człowiek Namor Sub-Mariner, teraz ponownie wyobrazić jako gorzki władca Atlantydy, i Doktor Doom, ich najczęstszą wroga. Inni wrogowie obejmowały obcą rasę kształt zmienia się Skrullowie i Mole Man. Galactus Trilogy wprowadził publiczność na planetę jedzenia Galactus i jego sługi, następnie Srebrnego Surfera.

rezerwacje bez karty kredytowej

Ich wczesne przygody oznaczone nową erę w komiksach nie tylko z powodu ich tożsamości były publiczne, ale także dlatego, że Fantastic Four byli pierwszą grupą superhero do sprzeczać między sobą. Inne grupy, takie jak Justice League lub Justice Society, tradycyjnie zachowywał się bardzo grzecznie się do siebie przez cały czas. Fantastic Four komiksy były o członków rodziny, i jak każda rodzina, biorące intensywne argumenty między członkami.

Twórca Stan Lee wyjaśnił to wygląda następująco: „I znaki byłby rodzaj znaków mogłem osobiście dotyczą: byliby ciało i krew, oni mają swoje wady i słabości, że będą omylny i zadziorna, a także – co najważniejsze – w ich kolorowych kostiumach botki oni jeszcze glinianych nogach „.

Ta niechęć między członkami okazjonalnie doprowadziły do ??drużyny wychodzić i zastępowane, najbardziej zauważalną jest wystąpienie podczas She-Hulk wypełnione jako zamiennik długoterminowej dla rzeczy.

– autor artykułu