rezerwacje polski bus

rezerwacje polski bus

Luxor Las Vegas – A Piece of Ancient Egypt Prawicy na Las Vegas Strip

To nie jest coś, co można by się normalnie spodziewać się – nawet w Las Vegas. Ale nie jest stały wysoki na pasie, gigantycznej piramidy. Luxor Las Vegas był jednym z pierwszych w mieście tematycznych mega-ośrodków. Ale to starożytny egipski projekt, który naprawdę odróżnia ją jako jeden z najbardziej niezwykłych hoteli na świecie.http://healthandfitness.pl/trener-osobisty/

Znajdziesz Luxor znajdujący się na końcu paska najbliżej lotniska. Inne hotele w pobliżu znajdują się główne Mandalay Bay i Excalibur. Ale Luxor jest uderzająco odmienne od wszystkiego innego na pasku Vegas i jest naprawdę wizualny spektakl i cudem inżynierii. Gdy Luxor otwarty w 1993 roku, był to najwyższy budynek na ulicy. Jednak ciągły wzrost i ekspansja Las Vegas oznaczało, że Luxor wkrótce niczym w porównaniu z innymi mega-hoteli.

Dziś Luxor Las Vegas może pomieścić ponad 4400 gości. Pokoje znajdują się na zewnętrznych ścianach piramidy i są dostępne dla gości przez „inclinators”, które poruszają się w górę iw dół na wewnętrzną powierzchnię piramidy pod kątem 39 stopni. Otwarte korytarze prowadzące do pokoi wychodzą na rozległe atrium, która jest największym na świecie w 29 mln stóp sześciennych.

rezerwacje polski bus

Innym znakiem rozpoznawczym Luxor jest ogromna wiązka światła, która trafia prosto z piramidy w nocne niebo. Całkowita moc świetlna jest wyceniony na 41,5 gigacandelas (Wspólna świeca emituje światło o natężeniu światła około jednej kandeli) i każdą godzinę, że działa on spala się w przybliżeniu taką samą ilość energii jak używa przeciętny Amerykanin gospodarstwo domowe w ciągu dwóch tygodni.

Jest tramwaj, który łączy Luxor do Mandalay Bay i Excalibur hoteli, a po całym dniu zwiedzania Vegas jest to najbardziej pożądana jazdy.

Iluzjonista Criss Angel Taśmy epizody swojego serialu „Mindfreak” w hotelu Luxor.

– autor artykułu