hotel 0 gwiazdkowy

hotel 0 gwiazdkowy Jeśli jesteś po prostu patrząc na drinka i spędzać czas na patio, upewnij się, aby sprawdzić Habibi jest. Jeśli próbujesz szaleć całą noc, to nie przegap Mystic i nastroje. Unplugged to dobre miejsce dla muzyki na żywo, a jeśli razem to prawda następnie sprawdzić S6is dla partyjno-bardzo luksusowy album uwalnianiu. Starlight jest doskonałym miejscem do karaoke, a ich angielski / hiszpański książka piosenka ma coś dla każdego. Inne hot spotów to humor, TGIF i El Bambero.

Amador Causeway to kolejny wielki obszar dla nocnych i rozrywki w Panamie. Być może najbardziej znany pasek w kraju, Amador Causeway ma wiele do zaoferowania. Play jest bardziej środowisku klubowym i Paya bardziej downtempo i chill salonie. Dwa wielkie plamy nie można pominąć przy grobli. A jeśli przebywają w obszarze El Cangrejo, a następnie złożyć pit stop w La Taverna 21 na obszarze Down Home hiszpański styl, lub La Terraza-oryginalnego paska gringo.

hotel 0 gwiazdkowy

Rozrywka w Panamie nie ogranicza się do barów, jednak. bogata kultura miasta przynosi wiele znanych aktów muzyczne do miasta, w tym Kenny G, Sean Paul, Don Omar, i wiele innych. Figali Center, Teatro Nacional, Atlapa Convention Center i Anayansi to tylko niektóre z wielu wspaniałych miejsc na imprezach. Żywe teatralne to kolejny sposób można znaleźć rozrywkę w Panamie, w tym Teatru Cechu Ancon i Teatro La Quadra. Gra i występy są często przedstawiane w http://seofabryka.pl/ języku angielskim, więc jeśli nie mówi zbyt dobrze po hiszpańsku wtedy wciąż przyzwyczajenie ma żadnego problemu.

jak-wybielic-zeby
– autor artykułu