hotel gdynia cennik

hotel gdynia cennik

Ośrodki w Catskills

Sto mil od Nowego Jorku jest turystycznym nazywane Catskills Góry. Catskills Góry zostały uznane jako letni wypad z 20. wieku roku. Odwołanie i atrakcyjność Resorts w Catskills maleje bardzo szybko. Stało się nostalgia przeszłości. Nadal istnieje wiele turystów, którzy chcą odwiedzić ten region Catskills w spokojnej, cichej puszczy.

Istnieje wiele ośrodków w Catskills, które można wybierać. Opis kilku pomoże Ci wybrać lepiej.

Położony w 400 akrów Catskills kwater

hotel gdynia cennik

Hudson Valley Resort to kompleks czterech sezonu. Istnieje wiele działań, które tutaj jak koszykówka, miniaturowe złota, jazda konna, żeglarstwo, turystyka, kolarstwo górskie, snowtubing, narciarstwo biegowe, odkrytym łyżwach. Ośrodek jest doskonałym miejscem do podjęcia dzieci z Kidz Klub w obszarze Shawangunk góra, która jest tylko 20 minut jazdy samochodem.

Ośrodek otwarty w 1907 roku jest Kutshers Country Club. Istnieją programy dla dzieci w każdym wieku. W okresie zimowym ośrodek oferuje lodowisko, co jest szczególną cechą.

Można znaleźć Mohonk Mountain House, który mieści się w wiktoriańskim Zamek na klifach jezior górskich. Położony w 2200 akrów ziemi, szczyci wypoczynkowej szlaków turystycznych i na świeżym powietrzu przez cały rok. Tylko 90 minut jazdy od Nowego Jorku ośrodek jest dobry wypoczynek dla dzieci w okresie letnim iw weekendy. Istnieją programy tematyczne takie jak Haunted happeningiem podczas Halloween. Chcesz zrobić narciarstwo, łyżwy, kuligi, kryte baseny i gejzery, konno, letnie narty wodne, wędkarstwo, siatkówka, kajaki, jazda na łyżwach i to wszystko. Więc tutaj jest Rocking Horse Ranch. masaż z dojazdem kraków Całkowita powierzchnia ośrodka wynosi około 500 akrów.

Specjalnie dla nastolatków, preteens, maluchów i dzieci willi romskich hotele mają wiele programów podczas godzinach szczytu.

– autor artykułu