najtansze hotele

najtansze hotele

Tanie hotele w Nowym Jorku

Nowy Jork jest jednym z najbardziej popularnych miastach Stanów Zjednoczonych. Jest również określana jako „miasto, które nigdy nie śpi”. Jest to jeden z najbardziej popularnych miejsc turystycznych na całym świecie i przyciąga miliony ludzi z całego świata, którzy przyjeżdżają tutaj, aby zobaczyć Statuę Wolności, Empire State Building, Chrysler Building, Flatiron Building, The Brooklyn Bridge jako a także Muzeum Guggenheima.

Ponieważ jest to miasto jest naprawdę piękne; i w tym samym czasie, to jest kosztowne, jak również. Tak więc, jeśli planujesz podróż do tego miejsca, to w tym przypadku, trzeba być gotowym, aby poluzować struny torebce trochę. W rzeczywistości, tanie opcje hotelowe są raczej ograniczone. Jednakże, niektóre z tych stosunkowo ekonomiczne możliwości w tej dziedzinie, są następujące:

1. Ameritania Hotel

Jest to średniej wielkości, niedrogi hotel, i to widać. Pokoje 250 gości, że oferty, wyposażone w nowoczesne oprawy, wraz z szeregiem udogodnień, takich jak połączenia telefoniczne, telewizor z dostępem do telewizji kablowej, ekspres do kawy, budzik, bezprzewodowego połączenia z Internetem, żelaza, jak deska do prasowania, ogrzewanie centralne Placówka, układu klimatyzacji, a także lodówki.

2. Chelsea Inn

najtansze hotele

Jest to kolejna z możliwych opcji, które można wybrać. Oferuje on około 30 pokoje z wysokimi sufitami, a także wysokie okna, dobrze wyposażone w szereg udogodnień, takich jak placówki centralne ogrzewanie, ekspres do kawy, budzik, połączenie telefoniczne, telewizor z połączenia kablowego, bezprzewodowej łączności internetowej, żelaza, a także deska do prasowania, układu klimatyzacji, a także lodówki.

3. Gershwin Hotel

Ten hotel room 133 to kolejna z możliwych opcji, znajduje się w odległości rzutu kamieniem od Empire State Building. Pokoje są piękne, dobrze wyposażone i czyste. Oferuje on swoim gościom szereg udogodnień, takich jak telewizor z dostępem do telewizji kablowej, bezprzewodowej łączności internetowej, ekspres do kawy, budzik, telefon, połączenie systemu klimatyzacja, a także lodówki.

4. Hotel 31

Położony w 31. ulicy, pomiędzy Park i Lexington; oferuje swoim gościom, dogodną lokalizację wraz z urokiem starego świata. Hotel oferuje te pokoje przy stosunkowo niższych stóp i masz korzyści są podawane z przyjaznym personelem. Pokoje jednak oferują jedynie podstawowe tj klimatyzacja, Połączenie telefoniczne i telewizor z dostępem do telewizji kablowej. Wraz z tym, że pokoje dostępne są z jak i bez łazienki.

Nowy Jork to naprawdę piękne miasto i ma wiele do zaoferowania swoim gościom. Mam nadzieję, że można spędzić jak najlepiej wykorzystać swój czas w tym miejscu.

– autor artykułu